استاندار کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز با رئیس جمهور دیدار کرد

By | دی ۷, ۱۳۹۵

ایرنا – رونمایی از نخستین جشنواره استانی پیشگیری از اعتیاد در تبریز

www.irna.ir/hamedan/fa/News/82344304/

Diese Seite übersetzen

۱۳٫۱۲٫۲۰۱۶ – نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ با … و ادب آذربایجان شرقی و انجمن های فرهنگی و هنری استان برگزار می‌شود.

فراخوان نخستین جشنواره استانی فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد در …

tabas.farhang.gov.ir/fa/news/print/257289

Diese Seite übersetzen

۱۲٫۱۲٫۲۰۱۶ – همزمان با برگزاری همایش راهکارهای فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد فراخوان … جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان «راه و چاه» را با همکاری … در بخش های فیلم کوتاه، عکس، شعر، نقاشی و کاریکاتور برگزار می شود.

رونمایی از نخستین جشنواره استانی پیشگیری از اعتیاد در تبریز

www.shabakema.com/news/news/74955

Diese Seite übersetzen

۱۳٫۱۲٫۲۰۱۶ – نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ با … و ادب آذربایجان شرقی و انجمن های فرهنگی و هنری استان برگزار می‌شود.

موسیقی به بخش های جشنواره هنری پیشگیری از اعتیاد … – صفحه اصلی

news.pishtaz.ir/…/موسیقی-به-بخش-های-جشنواره-هنر…

Diese Seite übersetzen

vor 1 Tag – موسیقی به بخش های جشنواره هنری پیشگیری از اعتیاد افزوده شد … های رقابتی جشنواره استانی فرهنگی هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ خبر داد. … از زبان تاثیرگذار هنر، نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد را با … هنر و ادب آذربایجان شرقی و انجمن های فرهنگی و هنری استان برگزار می‌ شود.

رونمایی از پوستر فراخوان جشنواره جلوگیری از اعتیاد در تبریز – طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/…/رونمایی-پوستر-فراخوان-جش

Diese Seite übersetzen

۱۳٫۱۲٫۲۰۱۶ – جشنواره اعتیاد, تبریز, فرهنگی و هنری, آذربایجان شرقی, رونمایی پوستربه نقل. … جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ با همکاری . … تیزر نخستین جشنواره استانی طراحی پوستر با موضوع «نه به مواد» | روز … فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شرقی و انجمن های فرهنگی و هنری استان برگزار می شود.

موسیقی به بخش های جشنواره هنری پیشگیری از اعتیاد افزوده شد

www.espeli.ir/…/موسیقی+به+بخش+های+جشنواره+هن…

Diese Seite übersetzen

vor 7 Tagen – موسیقی به بخش های جشنواره هنری پیشگیری از اعتیاد افزوده شد. … بخش های رقابتی جشنواره استانی فرهنگی هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ خبر داد. … فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شرقی و انجمن های فرهنگی و هنری استان برگزار می‌ شود. … نخستین جشنواره بین المللی موسیقی عاشیقلار در میاندوآب برگزار شد.

پرتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی – صفحه اصلی

تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره استانی موسيقی عاشیقلار … های رقابتی جشنواره استانی فرهنگی هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان “راه و چاه” خبر داد. … اختتامیه دومین جشنواره استانی شعر ایثار و مقاومت در شهرستان شبستر برگزار می شود.

رونمایی از پوستر فراخوان جشنواره پیشگیری از اعتیاد در تبریز – خانه

almiz.ir/news/249482

Diese Seite übersetzen

همزمان با برگزاری همایش راهکارهای فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد، پوستر … جوان از تبریز؛نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ … اعتیاد در بخش های فیلم کوتاه، عکس، شعر، نقاشی و کاریکاتور برگزار می شود.

موسیقی به بخش های جشنواره هنری پیشگیری از اعتیاد افزوده شد – سرخط

www.sarkhat.com/fa/news/142167220/

Diese Seite übersetzen

۲۰٫۱۲٫۲۰۱۶ – … جشنواره استانی فرهنگی هنری پیشگیری از اعتیاد با عنوان ‘راه و چاه‘ خبر داد. … تاثیرگذار هنر، نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پیشگیری از اعتیاد را با … هنر و ادب آذربایجان شرقی و انجمن های فرهنگی و هنری استان برگزار می‌ شود.

https://www.eqbal.ac.ir/fa/content/1276/سمینار-آموزشی-تحصیلات …

https://www.eqbal.ac.ir/fa/googlesitemap/

… /۱۲۵۲/نشست-تخصصی-آموزش-و-ترویج-فرهنگ-حمل-و-نقل-و-ترافیک-(راه-و-چاه)/ ….. /۱۱۱۲/همایش-منطقه-ای-ونمایشگاه-آثاردانشجویی-باموضوع-پیشگیری-از-اعتیاد/ …. .ac.ir/fa/content/1057/کارگاه-“مهارت-مدیریت-استرس”-در-تاریخ-۵-اذر-۹۴-برگزارمیشود. … .ac.ir/fa/content/1042/برگزاری-اولین-جلسه-ستاد-اجرایی-جشنواره-اقبال-لاهوری/ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *